Capella Aromaları – Capella Flavors

[vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”590″ img_size=”large”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Capella Aromaları ABD nin Kalifornia Eyaletinin San Diego İlçesinde Capella Flavors, Inc. Firması Tarafından Üretilen Suda çözünür, yüksek konsantrasyonlu, çok amaçlı aromadır. İçerisinde Kalori Barındırmadığından Yapacağınız Diyetlerde Güvenle Kullanabilirsiniz.

HugBuhar olarak CAPELLA aromalarını sizlere en uygun fiyata sunuyoruz. Aromalarımız 16oz lik şişelerden el değmeden 10ml cam damlalıklı şişelere en yüksek hijyen standartlarında doldurulmakta ve sizlere ulaştırılmaktadır. Suda çözünen gıda aroması katagorisinde oldugundan evyap reçetelerinde ayrıca evde yapacağınız pasta vb. tarifleriniz de aroma verici olarak kullanabilirsiniz. Özellikle pasta-hamur tatlarında Capella haklı bir üne sahiptir.   Capella aroma tavsiye ve orjinal capella aroma almak için doğru adres Hugbuhar. Capella aroma fiyatları ile iddialıyız.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Capella Flavor

Sıfır Yağ, Kalori veya Tatlandırıcı. 

İlk günden beri müşterilerimize sadece lezzetleri tattırmakla kalmayıp aynı zamanda yağ, kalori, karbonhidrat, tatlandırıcılar ve gluten içermeyen lezzet damlaları getirmek de şirketimizin misyonudur!

Capella Aromalarında Şeker Yerine Stevia Bitkisi Kullanıyor
Hafifçe şekerlendirilmiş su damlaları, sıfır kalori, sodyum, şeker veya karbonhidrat içeren tamamen doğal bir bitki tatlandırıcısı olan Stevia ile yapılır.

Tamamen Doğal Beslenme ve İçecekler 
Capella Flavor Drops size şekersiz ve düşük kalorili içecek ve gıda alternatifleri yaratma yetkisi verir. Capella Flavor Drops’da, diyetleriniz ve evyap likitleriniz için eşsiz ve konsantre aromalar ile hizmetinizdeyiz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Capella Aroma

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″]

[/vc_column][vc_column width=”1/4″]
[/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

has been added to your cart:
Çıkış yapmak