Diy Kit Aroma ile Likit Yapmanın Püf Noktaları

Diy Kit Aroma ile Likit Yapmanın Püf Noktaları

Diy Kit Aroma

Diy kit aromalar ile likit yapmanın tüm püf noktaları bu yazımızda. Diy Kit Aroma nedir? Diy Kit Aroma Kullanımı Püf Noktaları

Öncelikle diy kit aromalar ile likit yapmanın çok basit zahmetsiz olduğunu, hiç tecrübeniz olmasa bile (daha önce hiç kendi likitinizi yapmamış olsanız bile ) diy kit aromalar kullanarak bundan böyle premium kalitede likitleri evinizin rahatlığında kolayca yapabileceğinizi belirtelim. Sonuç olarak tek yapmanız gereken diy kit ürünümüze Nbase ilave ederek bir kaç dakika çalkalamak ve demlemeye bırakmak likitiniz demlenme süreci sonunda hazır.

diy kit aroma

Diy Kit Aroma Nedir ?

Diy kit aroma çeşitlerimiz likit yapımının en pratik yolu, 30ml şişelerde 6ml mix aroma doldurularak beğeninize sunulan diy kit ürünlerimiz ile %20 aroma yoğunluğuna sahip likitlerin tadını çıkarabilirsiniz. Hugbuhar en iyi fiyat garantisi ile en sevilen diy kit aromaları beğeninize sunuyor. Mix aromalarımız da genelde TFA Marka aromalar kullanmaktayız. Kullanım oranları likitte yoğun aroma isteğinde %20 civarıdır böylelikle yoğun aromaya sahip likitler elde edersiniz. Tüm mix aromalarımızda ithal tanınmış markaların (TFA, Capella, F.Art vs. gibi ) aromalarını kullanmaktayız. Yerli yoğunluğu artırılmış Vaping için üretilmeyen hiç bir aromayı mixlerimizde kullanmıyoruz. Diy kit aroma ürünlerimizin diğer mix aroma ürünlerimizden bir farkı yoktur. En iyi diy kit aroma ürünlerine burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Diy Kit Aroma Kullanımı Püf Noktaları

Diy kit aroma kullanımı hakkında bizlere en çok sorulan soruları ve cevaplarını sizlerle paylaşıyoruz:

  • Diy Kit ile yaptığım likitin VG-PG oranını nasıl ayarlayacağım?
    • Öncelikle diy kit aroma oranımız %20 dir, likit yapımında aromalar pg bazlı olduğundan %80vg %20 pg yoğunluğuna hasip bir likit istiyorsanız max vg nbase (%100 vg nbase) almalısınız. 70vg/30pg oranı için 90/10 nbase almalısınız.
  • Diy Kit ile yaptığım likitlerin Nico* oranları düşer mi ?
    • Evet kullandığınız aroma miktarı kadar Nbase’ in nico* miktarı düşer. Örneğin %20 aroma oranında diy kit kullanarak 6mg nbase ürünü ile yaptığınız likit kullanılan aroma miktarı kadar seyreleceği için 4,8mg likit elde etmiş olursunuz. Bu oran diğer mix aroma kullanımlarınızda da geçerlidir.
  • Demlenme süresi ne kadar ? Demlenme süresini beklemeden likiti kullanabilir miyim ?
    • Her ürünün kendine özgü demlenme süresi vardır. Satın aldığınız üründe yaklaşık demlenme süreleri belirtilmiştir. Demlenme süresini beklemeden de ürünleri kullanabilirsiniz fakat tat ve koku bakımından ürünün daha iyi olmasını istiyorsanız demlenme süreleri önemlidir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


DUYURU

Değerli Müşterilerimiz

Yeni Stok ve Ürün Tedariki Dolayısı ile

Sipariş Gönderimi Bir Süre Ertelenmiştir

Yeni Ürün ve Avantajlı Fiyatlarımız ile Çok Yakında Sizlere Tekrar Hizmete Devam Edeceğiz.


This will close in 20 seconds