Güvenli Alışveriş

Hugbuhar ile güvenli alışveriş

İnternet sitemizde yapacağınız tüm alış veriş ve ödeme işlemleri SSL – Secure Sockets Layer (Güvenli Giriş Katmanı)  güvenlik sertifikası güvencesi altında gerçekleştirilmektedir.

hugbuhar.net internet sitesinde tüm bilgileriniz SSL güvenlik sistemiyle güvence altındadır. İnternet sitemize giriş yaptığınızda göreceğiniz gibi “https://hugbuhar.net” adres bloku içerisindeki “https“deki “S” harfi SSL güvenlik sertifikasının aktif olduğunu göstermektedir.

SSL sertifikası aktif durumda iken bunu internet tarayıcınız üzerinde beliren bir kilit işareti ile görürsünüz.

 

Güvenlik Sertifikası Ne İşe Yarar?

Güvenlik sertifikası, internet üzerinden yapacağınız ödeme işlemleri esnasında kullananacağınız her türlü kişisel bilgilerinizi 2048-bit şifreleme sistemi ile şifreleyerek kötü niyetli girişimlerin erişemine engel olur.

SSL Güvenliği (Secure Socket Layer), https protokolü ile çalışan internet şitesi üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür.

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

DUYURU

Değerli Müşterilerimiz

Yeni Stok ve Ürün Tedariki Dolayısı ile

Sipariş Gönderimi Bir Süre Ertelenmiştir

Yeni Ürün ve Avantajlı Fiyatlarımız ile Çok Yakında Sizlere Tekrar Hizmete Devam Edeceğiz.


This will close in 20 seconds