Kargo Hakkında

Kargo Hakkında

Gönderi Zamanı

Siparişler gün içerisinde işleme alınmaktadır. Siparişleriniz 24 Saat içinde kargoya verilecektir. (Pandemi ve ürün hazırlık süreci olduğundan bir iş günü daha ilave edilebilir ) Belirtilen  zaman çalışma iş günlerini kapsar. Hafta sonu ve resmi tatil günleri bu zamana ilave edilmelidir. Cumartesi, Pazar, Bayram ve resmi tatil günlerinde gönderim yapılmamaktadır.

Kargo teslim süresi

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra mesafeye bağlı olarak paketiniz genelde sonraki çalışma gününde teslim edilir. (Göderileri istanbul adresimizden yapmaktayız.)Daha uzak mesafeler için 2 iş günü, mobil bölgeler için ise en geç 1 hafta teslim süresi ön görülmektedir. Hava şartları yada kargo firmalarından kaynaklanan gecikmeler olabilir. Bu gibi durumlar firmamız ile ilgili değildir. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde kargo takip no SMS olarak yada sipariş notunuza eklenerek  gönderilmektedir. MNG ve Aras Kargo ile çalışmaktayız. Siparişinizi tamamlamadan kargo firmasını seçebilirsiniz.

Gönderi Ücreti

Firmamız sabit ücretli gönderi yapmaktadır. 300TL altındaki eft ödemeli gönderiler için 30TL kargo ücreti almaktayız. Gönderi ücreti sipariş tutarına ve sipariş paket boyutuna bağlı değildir(toptan satışlar hariç.). En küçük paket ve orta mesafe kargo ücreti temel alınmıştır. Tüm siparişler tek kutuda gönderilir ve bu sayede müşterilerimiz sadece 1 kez gönderi ücreti öderler.

300 TL ve üzeri Eft Ödemelerinde Ücretsiz Kargo hizmetimiz vardır.

Kapida Odeme Kargo  (KAPIDA ÖDEME KARGO HİZMETİ ŞUANDA AKTIF DEĞİLDİR. Kargo firmalarının fahiş ücret talebi dolayısı ile iptal edilmiştir.)

Kargoda Siparişin Durumu

Ürünlerinizin taşıma esnasında zarar görmemesi için gereken paketlemeyi yapmaktayız. Buna rağmen zarar görebilir, eksilebilir yada başka bir durum oluşabilir. Bu gibi bir durumda kargo görevlisine tutanak tutturunuz. Paket acilimini imkan varsa video çekimi ile yapınız bizimle irtibata geçiniz.

DUYURU

Değerli Müşterilerimiz

Yeni Stok ve Ürün Tedariki Dolayısı ile

Sipariş Gönderimi Bir Süre Ertelenmiştir

Yeni Ürün ve Avantajlı Fiyatlarımız ile Çok Yakında Sizlere Tekrar Hizmete Devam Edeceğiz.


This will close in 20 seconds