LİKİT AROMA MARKALARI İNCELEME

LİKİT AROMA MARKALARI İNCELEME

LİKİT AROMA MARKALARI İNCELEME

Dünya genelinde kullanılan likit aroma markalarını sizler için inceliyoruz. En iyi likit aroma tavsiyeleri ve likit aroma incelemeleri.
Likit aromalarını TFA (tpa) The Flavor Apprentice, FlavourArt, FlavourWest, Capella, Inawera, Hangsen, Lorann, Flavorah ve Twisted, Molin Berry, Vampire Vape, Solub olarak sıralayabiliriz
Aroma ana bileşenleri genellikle yapay yada doğal tatlandırıcılar %10, mono propilen glikol %90 şeklindedir ayrıca bitkisel gliserin içerikli aromalarda az olmakla birlikte bazı firmalar tarafından üretilmektedir. Aroma markalarına genel olarak değineceğiz ve aroma markaları hakkında detayları sizlerle paylaşacağız.

LİKİT AROMA

TFA The Flavor Apprentice

TFA Aroma hugbuhar
TFA Aromaları

The Parfume Apprentice adıyla 2004 yılında ABD’ nin Kalifornia eyaletinin Santa Curuz şehrinde kurulan şirket özellikle insanların kendi parfümlerini yapabilmesi ve bu konuda ihtiyaçlarını temin edebilmeleri konusuna ağırlık vermiştir. 2009 yılına gelindiğinde yine aynı sebeplerle The Flavor Apprentice yi kendi bünyesinde kurmuş bulunmaktadır. Şu anda mutfak personelleri meraklıları ve profesyoneller için 250 den fazla aroma çeşidi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Son dönemde Likit Aroma kullanımının yaygınlaşması ve insanların kendi e likitlerini yapmak istemeleri dolayısı ile likit aroma konusunda arge çalışmaları yapmakta ve her geçen gün ürün yelpazesini genişletmekte. TFA Aromalarına burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kullanım oranı : %10-%20
Resmi web sitesi : https://shop.perfumersapprentice.com/

Flavour Art Aromaları

flavourart_logo

FlavourArt Aromaları İtalyan menşeli  FlavourArt firması (Ariel Holding SRL) tarafından üretilmektedir. Özellikle yüksek yoğunluk ve aromalarının kalitesi ile öne çıkmaktadır. Evyap likit yapımında güvenle kullanabileceğiniz yüksek yoğunluğa sahip Flovourart aromalarının kullanım miktarı %2 – %4 aralığında. Flavourt Art aromaları özellikle Avrupa piyasasında yüksek talep görmekte.

Kullanım oranı : %5-%10
Resmi web sitesi : https://flavourart.com

Flavor West Aromaları

flavorwest-hugbuhar

Flavorwest Aromaları ABD nin Kalifornia eyaleti Lake Elsinore de faaliyetlerini yürütmekte. Özellikle doğal bileşenli aromalar konusunda öne çıkan firma aromalarını tatlarının doğallığı ile bilinmekte. Evde likit yapmak için tercih edilen aromalar kategorisinde üst sıralarda fakat olumsuz olarak görülen yönü kullanım miktarları bazı evyapçılar %5 – %15 aralığında kullandıklarını söylemekte. Tabi bu durum kişiden kişiye değişmekle birlikte flavor west kullanım miktarı biraz fazla. Özel not flavor vest aromaları tadları bakımından birçok aroma markasından daha iyi ürünler sunmakta.

Kullanım oranı : %10-%15
Resmi web sitesi : http://flavorwest.com

Capella Aromaları

capella logo

Capella aromaları  San Marcos, Kaliforniya ABD’de faaliyetlerini sürdürüyor.
Özellikle şekersiz ve saf aromalar üreten firma şeker hastalarının ve diyet programlarına sadık kalmak isteyen kullanıcıların favorisi. Likit aromaları yanında yiyecek ve içeceklerde de kullanılan suda çözünen gıda aromaları üretmekte. Aromalarında şeker yerine stevia bitkisi kullanmakta. 90 dan fazla çeşidi ile müşterilerine hizmet veren firma özellikle hamur, kek tatlarında gerçekten çok iyi.

Kullanım oranı : %10-%15
Resmi web sitesi : https://www.capellaflavors.com

Inawera Aromaları

inavera-logo_hugbuhar

Likitler aromaları için özel olarak tatlandırılmış aromalar üreten firma 270 in üzerinde aroma çeşidi ile öne çıkmaktadır. Inawera Grubu, Polonya’nın en büyük ikinci şehri olan Lublin’de bulunan Polonya yapımı bir aroma tedarikçisidir. 2010 yılının başında kurulmuş ve dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadır.

Kullanım oranı : %10-15
Resmi web sitesi : http://www.inaweraflavours.com

Hanseng Aromaları

Hangsen-aroma

Hanseng firması Çin menşeli bir firma olmakla birlikte ürettiği aromalar oldukça kaliteli özellikle tütün aromaları konusunda çok başarılı olan firma Shenzhen Guangdong’ da faaliyetlerini yürütüyor ve dünyanın 80 den fazla ülkesine 3 lokasyonda ki fabrikası ile ihracat yapıyor. Hansengelektronik sigara, elektronik sigara likiti ve elektronik sigara likiti için aroma üretimi konusunda dünyanın önde gelen firmalarından. Üretim kapasitesi olarak ayda 4 milyondan fazla likit ve 1 milyon kadar elektronik sigara mod ve kit üretmekte.

Kullanım oranı : %5-%10
Resmi web sitesi : https://www.hangsen.com/

Lorann Aromaları

lorann-aroma_hugbuhar

Eczacı OK Grettenberg tarafından ABD 1962 yılında kuruldu Lorann Oil Com. Adıyla faaliyetlerini Michigan Lansig te yürütmekte. Lorann aromaları özellikle uçucu yağlar ve gıda tatları konusunda 25 in üzerinde ülkede 30 binin üzerinde müşterisine hizmet vermekte. Su bazlı aromaları e sıvı için uygundur.

Kullanım oranı : %5-%10
Resmi web sitesi : https://www.lorannoils.com/

Flavorah Aromaları

flavorah-aroma_hugbuhar

Flavorah Seattle Washington da kuruldu. 2015 yılında likit aromaları konusunda özellikle uzmanlaşan şirket kullanıcılarından gelen geri bildirimleri dikkate alarak ürün yelpazesini genişletti. Şu anda 150 nin üzerinde aroma ve tatlandırıcı ile dünya genelindeki müşterilerine yüksek yoğunluklu likit aromaları üretmekte.

Kullanım oranı : %5-15
Resmi web sitesi : http://www.flavorah.com

Twisted Aromaları

twisted aroma

Alman menşeli aroma firması olan Twisted özellikle karışım hazır aromalar konusunda öne çıkıyor. Bir çok hazır mix aromalar ile ürün yelpazesini zenginleştiren firma dünyanın bir çok ülkesine satış yapmakta. Ülkemizde de kullanılan twisted aromaları hazır karışım olduğu için likit hazırlamakta büyük kolaylıklar sağlasa da son dönemde aromaları hakkında iyi geri bildirimler alamamakta.

Kullanım oranı : %10-15
Resmi web sitesi : https://www.twisted-vaping.de

Molin Berry Aromaları

molinberry-aroma

Molinberry aromaları Polinya Lublin de  Sobucky Ltd Sp.k. şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmekte.  Dünya üzerinde birçok ülkeye bayilik vermekte. İki yüz üzerinde aroması bulunmakta. Genellikle meyve aromaları üzerine yoğunlaşmakla birlikte mix aroma çeşitleri bulunmakta.

Kullanım oranı : %10-%20
Resmi web sitesi : https://molinberryflavours.com

Vampire Vape Aromaları

vampire-vape

Vampire Vape, 2012 yılında sadece 12 lezzetle kuruldu şuanda 54 aroma çeşitleri mevcut. Dah çok butik bir işletmeyken hızla büyüdü. Darwen, İngiltere merkezli, dünya çapında ürünleri satılan bir aroma üreticisi olma yolundalar. Özellikle  Heisenberg ve Pinkman aromaları ile üne avuştular. Mentol aromaları ile ödül aldılar. İngiltere merkezli şirket aromadan pamuğa kadar geniş bir ürün yalpazesi satışa sunmakta.

Kullanım oranı : %10-%15
Resmi web sitesi : https://www.vampirevape.co.uk

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


DUYURU

Değerli Müşterilerimiz

Yeni Stok ve Ürün Tedariki Dolayısı ile

Sipariş Gönderimi Bir Süre Ertelenmiştir

Yeni Ürün ve Avantajlı Fiyatlarımız ile Çok Yakında Sizlere Tekrar Hizmete Devam Edeceğiz.


This will close in 20 seconds