Nbase Fiyatları Ucuz Nbase Pahalı Nbase Karşılaştırması

Nbase Fiyatları Ucuz Nbase Pahalı Nbase Karşılaştırması

Nbase Fiyatları

Nbase fiyatları ürünün içeriğini oluşturan vg, pg, ve niko** markalarına göre çeşitlilik göstermektedir. Unutmayın her pahalı ürün kaliteli olmayabilir. Nbase fiyatlarının neden bu kadar değişiklik gösterdiğini yazımızda ayrıntılarıyla açıklıyoruz. Ucuz nbase ve pahalı nbase arasındaki farklar.

İlk olarak Nbase bileşenlerinin temel ürünü olan bitkisel gliserin fiyatlarını inceleyelim. Bitkisel gliserin nbase fiyatları üzerinde en çok etkiye sahip bileşen zira bir nbase’ in ortalama %80’i bitkisel gliserinden (VG) oluşmakta. Ülkemizde satılan bir çok bitkisel gliserin markası bulunmakta, bunlardan fiyat olarak bazıları üst seviyede. Likit yapımında kullanılan bitkisel gliserin foot grade yani gıda sınıfı olmak zorunda bunun haricinde likit yapmak için başka bir özelliğe ihtiyaç duyulmamakta.

Pahalı Nbase vs Ucuz Nbase

Bazı firmalar Nbase satışlarından daha fazla kar elde edebilmek için kullanıcıları ülkemizde Merck marka gliserine yönlendirmekteler ki bu durum hem etik hemde sanıldığı gibi kalite açısından doğru değil. Bu durumu Merck marka bitkisel gliserinin (Merck nbase) dünyada Türkiye haricinde nbase veya likit yapımında hiç bir ülkede kullanılmamasından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Merck ve Sigma marka gliserin özellikle laboratuvar çalışmalarında kullanılmak üzere karbon filtrelerden geçirilerek ekstra saflaştırılmakda bu saflaştırma likit yapımında kullanılması açısından hiç bir önem arz etmemektedir. Örneğin Sigma ve wilmar gliserinin saflık farkı binde 1-2 oranını geçmemektedir. Diy-Nbase ürünlerinin en çok revaçta olduğu A.B.D de musim mas veya wilmar gibi uygun fiyatlı foot grade ürünlerinin kullanılmasından anlayabilirsiniz. Premium marka likit üreticileri ya kendi isteklerine göre VG ürettirmek de yada piyasadan bu örnekte verdiğimiz food grade olan özellikle saflık derecesi %99,5 ile %99,9 aralığına sahip ürünleri kullanmaktalar.

Hangi Nbase ‘i Kullanmalıyım

Müşterilerimize vg seçiminde renk, tat, koku, aroma ve buhar performansı açısından beğendikleri ürünleri tavsiye ederiz. Fiyatının yüksek olması bu saydığımız özellikler açısından ürünün en iyisi olduğu anlamına gelmez. Fiyat performans açısından tavsiyemiz Wilmar VG ile yapılan Nbase dir. Plasebo etkisinden arındırılmış şekilde yaptığımız tadım testlerinde tecrübeli kullanıcılar bile merck ile wilmar arasındaki farkı çoğu zaman anlayamamışlardır. Nbase yapımında kullanılan süreç de kaliteyi ekstra etkilemekte. Bitkisel gliserin yapı itibari ile havadaki nemi içine absorbe edebildiğinden üretim aşamasında ki süreç kaliteye direk etki etmektedir.

Nbase Bileşenleri Propilen Glikol ve Niko***

Nbase bileşenlerinden bir diğeri propilen glikol (PG) çeşitlerinde özellikle ülkemizde öne çıkan iki marka Merck ve Basf tır. Ayrıca SKC marka kore malı ve Chemnovatik propilen glikol ürünleri de piyasada talep görmektedir. Propilen glikol markalarından merck boğaz vurumu açısından daha yumuşak içimli buna karşı Basf marka propilen glikol bir miktar daha sert içime sahiptir, aralarında fiyat farkı büyük boyutlu alımlarda çok büyük ölçüde değildir. Nbase seçiminde her iki ürünü kullanarak size en uygun olanı seçmenizi tavsiye ederiz.

Nbase alırken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri de Nico*** seçimidir. Kısaca değinecek olursak ülkemizde Merck, Nicselect ve chemnovatik marka niko*** en çok satılan markalardır. Bunlardan Merck fiyat bakımından diğerlerinden daha pahalıdır. İçim konusunda chemnovatik diğerlerinden daha sert ve değim yerindeyse boğaz tırmalayan yapıya sahiptir. Saflık açısından en iyi ürün Nicselect olarak öne çıkmaktadır.

Yukarıda yapmış olduğumuz açıklamalar ışığında nbase bileşenleri ve fiyatlarının neden büyük farklar gösterdiği hakkında fikriniz olmuştur. Sizlere HugBuhar olarak her zaman fiyat ve kalite avantajı sağlayan ürünler sunmaktayız. Unutmayın yazımıza başlarken dediğimiz gibi her zaman pahalı ürün en kaliteli ürün demek değildir. Sizlere tavsiyemiz Nbase ürünlerini fiyatları ile değerlendirmemeniz, size en uygun ürünü çeşitli nbase ler deneyip kullandıktan sonra bulabileceğinizi hatırlatırız. Siz değerli müşterilerimize fiyat ve kalite avantajı ile öne çıkan Optimum Nbase ürünümüzü denemenizi tavsiye ederiz. Tüm Nbase ürünlerimizi incelemek için tıklayınız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


DUYURU

Değerli Müşterilerimiz

Yeni Stok ve Ürün Tedariki Dolayısı ile

Sipariş Gönderimi Bir Süre Ertelenmiştir

Yeni Ürün ve Avantajlı Fiyatlarımız ile Çok Yakında Sizlere Tekrar Hizmete Devam Edeceğiz.


This will close in 20 seconds